• Veterinární ordinace Stromovka
  • Veterinární ordinace Stromovka
  • Veterinární ordinace Stromovka
  • Veterinární ordinace Stromovka

23.04.2015 - Novinka v boji proti klíšťatům a blechám - BRAVECTO

Bravecto proti klíšťatům a blechám u psů A KOČEK (nově od 01/2017) s účinkem až 3 měsíce. Tablety a spot on (pro kočky) jsou k dostání v ordinaci, cena se liší dle váhové katergorie psa od 708,-Kč(2-4,5kg) do 854,-Kč(20-40kg).

Výhody Bravecta:

zcela nová účinná látka/fluralaner/,vysoká efektivita již za 8-12h po podání

účinnost po dobu 3 měsíců/ i u klíšťat! /

snadnost aplikace/jednorázové podání s krmivem/,bezpečnost

nesmývatelnost,bez zápachu srsti /platí pro tablety/

 

Omezení Bravecta: použitelné jen u psů nad 2kg hmotnosti (kočky nad 1,2kg), jen pro psy starší 8 týdnů (kočky starší 9 týdnů), ojedinělé zvracení po podání tablety /1.6% testovaných psů/, ojedinělé svědění v místě aplikace /2.2% koček/

relativně vyšší?? cena  ( avšak pro např. 35kg psa vychází měsíční ochrana proti klíšťatům Bravectem na 284,-Kč, což je méně než u většiny spot on přípravků např.EXspot, Duowin, Frontline spot on COMBO atd.U středně velkých koček 2.6-6.2kg 236,-Kč/měs. Ceny se mohou měnit.

 

12.05.2015 - ÚPRAVA ORDINAČNÍ DOBY VE ČTVRTEK

VE ČTVRTEK je ODPOLEDNÍ ordinační doba 14.00 - 18.00 VYHRAZENA POUZE pro objednané případy a plánované chirurgické zákroky (t.j. bude otevřeno v případě objednaných pacientů). Děkuji za pochopení.

O ordinaci

Veterinární ordinace Stromovka se zaměřuje na léčbu chorob psů, koček, malých savců a sídlí na adrese Sochařská 4 v Praze 7 od konce roku 2005, kam byla přemístěna z nedalekých původních prostor v ulici Nad královskou oborou. Zde byla veterinární praxe otevřena v roce 2000 za výrazné podpory AZ -VETu, zejména MVDr. Tomáše Vlacha.

Zaměřením je veterinární praxe prvoliniové pracoviště s rozšířenou působností v oblasti interní medicíny, dermatologie, chirurgie a laboratorní diagnostiky.

Veterinární ordinace spolupracuje v řešení případů s dalšími veterinárními a humánními pracovišti (např. Vedilab - analytické laboratoře, Synlab Czech s.r.o., AZ-VET, AnimalClinic, ARvet, Veterinární klinika Erika,SVÚ Praha).

V ordinaci je  možné použít k placení platební karty a to: MasterCard, VISA, VISA Electron, Maestro, V Pay, Karty KB (částky do 500,-Kč i bezkontaktně).

}